Ментальне здоров'я малюків

«Ти як?»

Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров'я – нерозривне ціле.

Як зберегти фізичне та ментальне здоров'я дитини під час війни: досвід провідних психологів

Сьогодні в Україні немає дитини, яка тією чи іншою мірою не зазнала би впливу війни. Пережитий стрес — якщо з ним не працювати — може спричинити проблеми з фізичним і ментальним здоровʼям. Водночас діти мають високий потенціал до відновлення. Як активувати цей потенціал, розповідають експерти.

2. Психологічна інформація: «Що таке стрес?» Стан, який впливає як на дорослих, так і на дітей, але по-різному.

3. У світі зла є так багато про добро пора навчати

4. «Якщо ти щасливий» (руханка для дітей)

5. «Обіймай» (дитячі пісні й руханки - з любов’ю для дітей)

Лютий 2024