Батьківська сторінка

Шановні батьки!

З 15 березня розпочато прийом документів для дітей, що йдуть в школу, у всіх школах міста.Це діти, яким на перше вересня виповнилось 6 років.Будь ласка, завітайте до шкіл, що розташовані в вашому районі, познайомтеся з майбутнім вчителем.Це допоможе вам і вашій дитині почати процес адаптації до нового для вас образу життя.

Шановні батьки!

У нашому дитячому закладі завжди можна отримати консультації з питань стосовно влаштування, відрахування , перебування і розвитку вашої дитини у ДНЗ за тел. 733 – 30 -51, та під час очного візиту і консультації у спеціалістів.
Завідувач ДНЗ
 Віра Павлівна Кулієва
Понеділок 15.30-17.00
Середа 8.30 - 9-00
П’ятниця  15.50 -17.00
Медична сестра ДНЗ
Солощенко Інна Євгеніївна
Понеділок – п’ятниця 8.00 -16.30
             Інформація, щодо влаштування дитини до дитячого закладу
1. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)
2. Ксерокопія свідоцтва народження дитини.
3. Паспортні данні батьків дитини.
4. Заява батьків, що до влаштування дитини до дитячого закладу.
5. Батьки зобов’язуються обов’язково сплачувати в термін 3-5 днів кошти, за наданою квитанцією, за відвідування дитиною дитячого закладу.

Інформація, що до дітей що ідуть до школи

1. Діти, яким на 1 вересня поточного року виповнилося 6 років ідуть до школи.Пільга і можливість залишитися у ДНЗ ще на один рік , надається тільки тим дітям, у яких є захворіння підтверджене довідкою відповідної форми за підписом головного лікаря.
2. Батьки зобов’язуються у Управлінні Освіти Червонозаводського р-ну м. Харкова взяти довідку, що до наявності, чи відсутності заборгованості за відвідування дитиною дитячого закладу.
3.При наявності відповідної довідки стосовно заборгованості, батькам видається медична картка з медичним оглядом дитини для вступу до школи.

Інформація, що до відсутності дитини у дитячому закладі з різних причин

1. Якщо дитина захворіла батьки зобов’язуються відразу повідомити вихователю групи, або адміністрації ДНЗ про причини відсутності дитини
2. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі більше 3 днів, обов’язкова довідка від педіатра, що до здоров’я дитини.
3. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі 1 місяць, без поважної причини, вона відраховується.
4. З початку літнього оздоровчого періоду дитині надається змога оздоровлення і невідвідування дитячого закладу за наявність заяви на необхідний період.