Освітній процес

Основні завдання на оздоровчий період 2021 року

1. Охопити системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного закладу, використовуючи нетрадиційні методики, шляхом введення гнучкого динамічного режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі.
  2. Допомогти дітям усвідомити знання, набуті протягом навчального року, використовуючи для цього цільові прогулянки, екскурсії, пішохідні переходи, спостереження.
  3. Формувати музично-естетичні здібності шляхом оволодіння дошкільниками різними видами музично-театралізованої діяльності.

Дошкільний навчальний заклад має:

- естетично оформлену музичну залу, яка відповідає сучасним вимогам ;

- кабінет практичного психолога , в якому зібрано безліч дидактичних розвивальних ігор для дітей, методичні посібники;

- методичний кабінет , який містить педагогічну літературу , навчально-методичні посібники , дидактичний матеріал.

Велику увагу вихователі приділяють грі, яка являється основним видом діяльності дитини. Зі смаком обладнані ігрові зони та достатня кількість ігрового матеріалу  допомагають дітям перенестись у світ фантазій, казок, ввічливих взаємовідносин.

В дошкільному навчальному закладі проводяться святкові ранки, тематичні розваги, конкурси, Дні відкритих дверей, де батьки мають можливість детальніше ознайомитись з роботою педагогічного колективу.

Наш колектив – колектив однодумців. Спільна робота колективу дошкільного закладу допомагає досягти успіхів у вихованні підростаючого покоління. Так чудово, коли вихователі наповнюють життя малюка промінчиками добра та ласки , якщо здатні збагатити оточення в якому він росте. Адже в кожній дитині вони  вбачають особистість .

Ми робимо всі найважливішу справу — виховуємо світле майбутнє Держави.