1 бер. 2021

Зі святом Весни і всіх жінок!

Вітаємо!
25 лют. 2021

150 років з Дня народження Лесі Українки

Поет не боїться від ворога смерти, Бо вільная пісня не може умерти...
21 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови!

"Мова - духовне багатство народу".
28 січ. 2021

Державний прапор України

В цей день 28 січня 1998 року Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним прапором України.
14 січ. 2021

"Щедрий вечір, добрий вечір!"

Старий Новий добрий рік завітав на поріг. Всім веселощів, достатку від душі він приберіг!
4 січ. 2021

Нові грошові норми харчування у закладах освіти

Затверджено нові грошові норми харчування у закладах освіти
30 груд. 2020

Новорічні ранки в дитячому садку!

На порозі Рік Новий – добрий, світлий, чарівний. Щастя, злагоду – усе, хай до хат він нам несе!
7 груд. 2020

Колективно-творча справа:"Нагодуй пташку взимку, вона віддячить тобі влітку!

Кожного дня і кожну хвилину, оберігайте всяку пташину! Тільки добра їм потрібно бажати і намагатися не ображати!
30 лист. 2020

Всесвітній день домашніх тварин!

Щороку 30 листопада відзначається Всесвітній день домашніх тварин! Його мета - ще раз нагадати людству про відповідальність за "братів наших менших", які живуть поруч нас.
20 лист. 2020

Всесвтний День Дитини!

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.