21 груд. 2023

Солодкі подарунки нашим дошкільнятам

Діти напевно найбільше з усіх люблять подарунки та очікують новорічні свята, тому важливо потурбуватись про приємні емоції та ощасливити їх у цей Новий рік.
18 груд. 2023

Онлайн-уроки Дитячого садочка НУМО

Корисне дозвілля малечі
15 груд. 2023

Акція в Основ'янському районі

Дитячий садочок № 253 прийняв участь в привітанні українських захисників з прийдешніми зимовими святами.
12 груд. 2023

Міська акція ,,Подаруй частинку тепла захисникам''.

Щоб потурбуватися та подякувати героям сучасності, працівники ЗДО 253 долучилися до акції,,Подаруй частинку тепла захисникам''.
12 груд. 2023

Поради батькам. Подбай про себе, щоб подбати про свою дитину.

У стані стресу дуже важко бути уважними до потреб дитини, тому намагайтеся зберегти максимально можливу рівновагу, аби підтримати дитину.
10 груд. 2023

День прав людини

10 грудня 2021 року у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
7 груд. 2023

День української хустки

Традиції свята
6 груд. 2023

6 грудня Україна святкує День Збройних Сил.

Давайте усі разом подякуємо тим, хто боронить рідну землю від ворогів.
6 груд. 2023

З Днем Святого Миколая

День Святого Миколая 2023 - велике церковне свято, яке щорічно відзначають всі українці. Найбільше його, звичайно, люблять діти - за приємну традицію, згідно з якою, слухняним малюкам святий приносить подарунки.
5 груд. 2023

Міжнародний день волонтера!

Це свято кожного, хто за покликанням серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.