25 черв. 2023

Наш квітучий дитсадочок

Працівники закладу дбають про красу дитячих майданчиків
7 черв. 2023

Звіт керівника

перед педагогічним колективом та громадськістю
2 черв. 2023

Привітання від Харківського міського голови з закінченням навчального року!

Привітання від Терехова І.А. Харківського міського голови з закінченням навчального року і Святом останнього дзвоника!
1 черв. 2023

Привітання З Днем захисту дітей

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.
18 трав. 2023

Щорічно в травні в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки.
9 трав. 2023

День Європи

Сьогодні наша країна відзначає День Європи
8 трав. 2023

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова З Днем пам'яті та примирення! З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Низький уклін і безмежна вдячність тим, хто віддав і віддає своє життя за щасливе майбутнє нащадків під мирним українським небом!
8 трав. 2023

День пам’яті та примирення.

8 травня в Україні вшановують пам’ять жертв Другої світової війни - відзначають День пам’яті та примирення.
5 трав. 2023

Український інститут національної пам’яті Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення (8 травня)

4 трав. 2023

Міжнародний день пожежників.

До Міжнародного дня пожежників педагоги ЗДО 253 підготували методичні розробки з питань пожежної безпеки та провели ондайн бесіди у своїх вікових групах.