Правила прийому до ДНЗ

Шановні батьки! Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 просимо забезпечити належне виконання цих рекомендацій!

Повідомляємо Вас, що заклад дошкільної освіти відновлює свою роботу з 01.06.2020 в незвичайному для нас режимі. Будемо працювати в умовах карантину, що вимагає від нас і від вас значну кількість обмежень, а саме:
1. Режим закладу та освітній процес буде змінено відповідно до постанови Головного санітарного лікаря України В. Ляшка від 21.05.2020 № 25
2. Особливий режим ЗДО в період карантину вимагає від вас глибокого розуміння епідситуації, яка склалася в Україні та беззаперечного виконання тих санітарно-гігієнічних вимог, які будуть озвучені.
Наголошуємо, що:
- Перед виходом до закладу кожній дитині необхідно пройти огляд лікаря-педіатра і надати до ЗДО довідку про стан здоров’я та епідеміологічне оточення;
- ранковий прийом  дітей до закладу дошкільної освіти буде проводитися на вулиці суворо в обмежений проміжок часу з 7:30 до 8:30. Після 8:30 діти до закладу прийматися не будуть;
- вхід батьків до приміщень закладу буде суворо заборонено, двері закладу будуть зачинено;
- знаходження та пересування батьків на території закладу буде обмежено та тільки у захисній масці;
- під час ранкового прийому вихованців буде проводитись обов’язковий температурний скрінінг та далі – через кожні 4 години;
- дітей з ознаками ГРВІ та інших вірусних інфекцій приводити до закладу дошкільної освіти заборонено.
- у кожній дитини повинен бути рюкзак з особистими речами (змінний одяг)
- забороняється приносити до закладу іграшки та продукти харчування в тому числі і питну воду.
- забрати дітей до  денного сну можно суворо з 13:00 до 13:10 за попереднім узгодженням з вихователем групи.
- Забрати дітей після денного сну можна тільки з 16:10 на ділянці дошкільного закладу.
- у разі відсутності дитини в закладі надавати вихователю групи повну та своєчасну інформацію щодо причини відсутності.
- ранковий прийом  при несприятливих погодних умовах буде проводитись з центрального входу.
Дітей необхідно вдягати відповідно до погодних умов.
Просимо Вас з зрозумінням поставитись до нових умов роботи закладу дошкільної освіти!

З повагою, адміністрація дошкільного закладу!

Діти, які проживають у сім'ях внутрішньо переміщених осіб до закладу дошкільної освіти приймаються позачергово, при наявності Довідки взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Перелік осіб,які мають право на пільги при влаштуванні дітей у ЗДО:

1.Дітям,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

2.Дітям військовослужбовців (першочергово).

3.Дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово).

Інформація, щодо влаштування дитини до дитячого закладу

1.Зареєструвати заяву на зарахування дитини в електронній реєстрації дітей в ЗДО

2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ЗДО)
3. Ксерокопія свідоцтва народження дитини.
4. Паспортні данні батьків дитини.
5. Заява батьків, що до влаштування дитини до дитячого закладу.
6. Батьки зобов’язуються обов’язково сплачувати в термін 3-5 днів кошти, за наданою квитанцією, за відвідування дитиною закладу дошкільної освіти.

1. Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п.17 статті 20 та п. 2  статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2. Дітям військовослужбовців (першочергово).

Згідно з п. 4  статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

3. Дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово).

Згідно з п.4 статті 83. Закону України «Про прокуратуру». Документ ВРУ 1697-18.

4. Дітям з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями (першочергово).

Батьки мають право:

- вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації
додаткових послуг;
- відвідувати заняття та інші освітні заходи;
- заслуховувати звіти керівника про роботу навчального закладу.

Батьки забов'язані:

- вносити встановлену плату за утримання дитини в закладі дошкільної освіти до 15 числа поточного місяця;

- своєчасно вносити платню за надання додаткових послуг, якщо такі мають місце;

- віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов”язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам;

- приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил;

- дотримуватись режиму роботи закладу дошкільної освіти, приводити та забирати дитину вчасно;

- своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у  закладі і причини її відсутності;

-  у разі відсутності дитини більше 3-х днів надати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу.

Коли приводите вранці дитину в садок, притисніть його (сердечко до сердечка) та спробуйте передати йому своє тепло. Материнська любов – кращий захист від всіх хвороб!