Протидія коронавірусу

Пам’ятка для батьків

1. Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад освіти та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал довільної форми.

2. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

3. Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи або медпрацівник перед входом до закладу.

4. Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.

5. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, навчання обробці рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

6. На період карантину забороняється:

- використання багаторазових (тканинних) рушників;
- використання м'яких (м'яконабивних) іграшок;
- використання килимів з довгим ворсом;
- перебування у вуличному взутті (без змінного) всередині приміщень;
- проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів);
- проведення батьківських зборів (окрім тих, що проводяться дистанційно).

7. Рекомендуємо використовувати інформаційні матеріали, які розміщені на сайтах mon-covid19.info, МОН, ЮНІСЕФ Україна, зокрема:

- як говорити про коронавірус із маленькими дітьми:
брошура: uni.cf/2TE3JWT
відео: bit.ly/36dHGv9
- серія коротких мультфільмів про правила особистої гігієни від ЮНІСЕФТ Україна, в т.ч. миття рук, умивання, миття посуду тощо bit.ly/36gJjbi
- поради для батьків та вихователів «Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку» uni.cf/2ynpXF4

Про коронавірус

Як захиститися від коронавірусу

Заходи щодо запобігання та профілактики захворюваності на коронавірус

7 порад від нової коронавірусної інфекції, памятка

Постанова КМУ від 20 травня 2020 р. №392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів"wym-1591177803868

Лист МОНУ від 22.05.2020 року №1/9-269 "Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти"wym-1591177875341