Наш садочок (відео)

У дошкільному навчальному закладі функціонує 4 вікових групи: 1– раннього віку, 3 - дошкільного віку. Групи укомплектовано відповідно до вікових особливостей дітей.
Кількість дітей - 86
Мова роботи - українська. Режим роботи закладу - з 7.00 до 19.00.

Кадровий склад: 22 працівників, з них 10 - педагогічних. 3 педагоги з вищою категорією,4 педагоги з першою категорією, 3 педагоги з категорією спеціаліст.
  Очолює заклад завідувач Кулієва Віра Павлівна. Освіта – вища, категорія – вища,звання «Вихователь – методист».
Музичний керівник – Пахомова Альона Сергіївна, Освіта - вища , категорія – спеціаліст.
Пріоритетним напрямом зміцнення психічного здоров’я дітей залишаються: дотримання режиму дня, створення психологічного мікроклімату в дитячих колективах, перехід до демократичного стилю спілкування з дітьми. Поглиблено працює над розвитком логічного мислення дітей.
В роботу з дітьми втілюються нетрадиційні форми і методи роботи:
Проведення занять з фізкультури за методикою М. Єфименка
Впровадження літературної спадщини В.О. Сухомлинського.
Широке використання психогімнастики.
В нашому закладі велика увага приділяється психоемоційному розвитку дітей, створенню їм комфортних психологічних умов, вихователі дають малюкові можливість йти тим шляхом, який відповідає його природі, допомагають включитись в навколишній світ, створюють умови для поступового пробудження свідомості та почуттів. Велике значення в нашому закладі надають грі,в якій розвивається творча фантазія.

Графік прийому громадян:

понеділок 15.30 - 17.00,
середа 8.30 - 9.00,
п'ятниця - 15.50 - 17.00.

29 лип. 2021
Оздоровчий період у дитячому садку
Весело й цікаво проходить оздоровчий період у КЗ «ДНЗ№253».
16 лип. 2021
Безпека дитини влітку
Влітку будь обачним! Сонце і вода не лише друзі, але й можутьбути небезпечними!
28 черв. 2021
З Днем Конституції України!
Всіх громадян з днем Конституції вітаємо, мирного і щасливого життя бажаємо!

Дистанційна освіта на Класній оцінці