Державний стандарт дошкільної освіти

Базовий компонент дошкільної освіти - це державний стандарт, що містить норми і положення, які визначають державні вимоги до рівня розвиненості та вихованості дитини дошкільного віку, а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті.  Базовий компонент дошкільної освіти України ґрунтується на основних положеннях Міжнародної конвенції ООН про права дитини, Законах України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», інших нормативних актах стосовно дитинства.

Освітнні програми:

Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина", відповідно до якої педагоги закладу в своїй роботі використовують різноманітні види занять:  комплексні, інтегровані.

Парціальні освітні програми:

«Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.);

«Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.);

«Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку» (авт. Малашевська І. А., Демидова С. К.) ;

«Україна - моя Батьківщина" програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. Каплуновська О.М., Кичата І.І.)

«Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку" парціальна програма для закладів дошкільної освіти