20 лист. 2020

Всесвтний День Дитини!

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.
9 лист. 2020

День української писемності та мови!

На початку листопада відзначається державне свято – День української писемності та мови.
28 жовт. 2020

День визволення України від фашистських загарбників.

День остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
14 жовт. 2020

День захисника України!

Зі святом!
9 жовт. 2020

Музична розвага "Завітала осінь золота"

Осінь фарби готувала, у відерця наливала. Змішувала, чаклувала, потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим!
7 жовт. 2020

Екологічна акція "Куточок пророди своїми руками"

Спільно з батьками, працівниками та дітьми, Корнєва Ірина Миколаївна, заступник голови адміністрації Основ’янського району з соціальних та гуманітарних питань облаштували територію закладу вічнозеленими туями. Туї відтепер будуть рости разом із малятами, нагадуючи ім про спільну та корисну справу. Справа хороша і корисна, а головне — добра. Бо людина має творити добро на землі для себе та інших.
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

23 вер. 2020

День здоров'я

Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається, радість б'ється в нім щоднини це ж чудово для людини!
14 вер. 2020

"Рідне місто-в серденьку моєму"

І тур районного конкурсу дитячого малюнку, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року