20 серп. 2020

Святкування до Дня Незалежності України!

Пройшло святкування Дня Незалежності України.
14 серп. 2020

День творчості в умовах адаптивного карантину

Кожна дитина народжується вже наділена природними творчими здібностями, але творчими людьми виростають лише ті, умови виховання яких дали можливість розвинути ці здібності вчасно. В цьому допоможе нестандартний підхід у методиці навчання навичкам та прийомам малювання, зокрема, нетрадиційними техніками.
23 лип. 2020

Літо-щаслива пора відкриттів і пошуків для нашої малечі!

В умовах адаптивного карантину діти більшість часу проводять на вулиці, тому мають нагоду спостерігати за природою і робити це в незвичайному способі - за допомогою трафарету.
29 черв. 2020

З днем конституції України!

Зі святом!
15 черв. 2020

День батька!

21 червня День батька!
1 черв. 2020

День захисту детей!

Дитинство наше - в нас одне, І хай це кожен пам'ятає! Дитячі душі на Землі Нехай ніхто не ображає.
28 трав. 2020

1 червня відкриття ДНЗ

Алгоритм відкриття дитячого садочка
27 трав. 2020

Увага батькам!!! Відкриття закладу дошкільної освіти!!!

Шановні батьки!!! Заклад дошкільної освіти буде відкрито з 1 червня. Просимо дотримуватися рекомендацій МОЗ України "Правила роботи дитсадків під час карантину".
21 трав. 2020

День вишиванки!

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури!
15 трав. 2020

День Сім'ї!

Сім'я — це щастя, любов і удача, Сім'я — це влітку поїздки на дачу. Сім'я — це свято, сімейні дати, Подарунки, покупки, приємні витрати.