14 жовт. 2020

День захисника України!

Зі святом!
9 жовт. 2020

Музична розвага "Завітала осінь золота"

Осінь фарби готувала, у відерця наливала. Змішувала, чаклувала, потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим!
7 жовт. 2020

Екологічна акція "Куточок пророди своїми руками"

Спільно з батьками, працівниками та дітьми, Корнєва Ірина Миколаївна, заступник голови адміністрації Основ’янського району з соціальних та гуманітарних питань облаштували територію закладу вічнозеленими туями. Туї відтепер будуть рости разом із малятами, нагадуючи ім про спільну та корисну справу. Справа хороша і корисна, а головне — добра. Бо людина має творити добро на землі для себе та інших.
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

23 вер. 2020

День здоров'я

Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається, радість б'ється в нім щоднини це ж чудово для людини!
14 вер. 2020

"Рідне місто-в серденьку моєму"

І тур районного конкурсу дитячого малюнку, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

20 серп. 2020

Святкування до Дня Незалежності України!

Пройшло святкування Дня Незалежності України.
14 серп. 2020

День творчості в умовах адаптивного карантину

Кожна дитина народжується вже наділена природними творчими здібностями, але творчими людьми виростають лише ті, умови виховання яких дали можливість розвинути ці здібності вчасно. В цьому допоможе нестандартний підхід у методиці навчання навичкам та прийомам малювання, зокрема, нетрадиційними техніками.