21 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови!

"Мова - духовне багатство народу".
28 січ. 2021

Державний прапор України

В цей день 28 січня 1998 року Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним прапором України.
14 січ. 2021

"Щедрий вечір, добрий вечір!"

Старий Новий добрий рік завітав на поріг. Всім веселощів, достатку від душі він приберіг!
4 січ. 2021

Нові грошові норми харчування у закладах освіти

Затверджено нові грошові норми харчування у закладах освіти
30 груд. 2020

Новорічні ранки в дитячому садку!

На порозі Рік Новий – добрий, світлий, чарівний. Щастя, злагоду – усе, хай до хат він нам несе!
7 груд. 2020

Колективно-творча справа:"Нагодуй пташку взимку, вона віддячить тобі влітку!

Кожного дня і кожну хвилину, оберігайте всяку пташину! Тільки добра їм потрібно бажати і намагатися не ображати!
30 лист. 2020

Всесвітній день домашніх тварин!

Щороку 30 листопада відзначається Всесвітній день домашніх тварин! Його мета - ще раз нагадати людству про відповідальність за "братів наших менших", які живуть поруч нас.
20 лист. 2020

Всесвтний День Дитини!

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.
9 лист. 2020

День української писемності та мови!

На початку листопада відзначається державне свято – День української писемності та мови.
28 жовт. 2020

День визволення України від фашистських загарбників.

День остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.