Оздоровчий період у дитячому садку

29 лип. 2021
Весело й цікаво проходить оздоровчий період у КЗ «ДНЗ№253».

Найменшим діточкам дуже подобається кататися з недавно установлених гірок, а в новесенькій хатинці – веселинці  спостерігати : крутиться вітрячок чи ні і чому він дуже швидко крутиться , коли з’їджаєш з гірки !

Проводити експерименти з піском та водою цікаво усім і найстаршим, тим що скоро підуть до школи,  і трішки меншим , які залишаються у садку і ще декілька років поспіль зі своїми вихователями будуть пізнавати, вивчати , спостерігати навколишній світ. Це – ж так цікаво виловлювати сачком іграшки з басейну,  спостерігати  яку форму приймає пісок мокрий, і чому не ліпеться сухий.! А як цікаво спіймати горішок , що плаває і подивитися через дірочку у ракушці на  сонечко та навколишній світ!
Щоб дізнатися більше, дивитесь нашу фоотогалерею!