День захисту дітей!

1 черв. 2021
Перше червня – ваша втіха, бо цей день у всьому світі, приурочили нашим дітям!

Святкування дня дитини запроваджено з метою привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

Свято звертає увагу на проблеми дотримання прав і охорони здоров'я дитини, які досі є однією з найбільш актуальних проблем у багатьох країнах.

Міжнародний день захисту дітей має свій символ. Це прапор зеленого кольору, на якому зображена наша планета, довкола котрої розташовані дитячі фігурки різних рас і національностей.

У зв’язку з цим в садочку було проведено безліч  заходів. Було дуже цікаво та весело.

Дивіться альбом у нашій фотогалереї!