Колективно-творча справа:"Нагодуй пташку взимку, вона віддячить тобі влітку!

7 груд. 2020
Кожного дня і кожну хвилину, оберігайте всяку пташину! Тільки добра їм потрібно бажати і намагатися не ображати!

З дошкільнятами було проведене заняття: «Допоможи пташині взимку». Це дозволило вихованцям  краще дізнатися про можливі варіанти підгодівлі птахів.

Діти зрозуміли, що зима важка пора для птахів. В зимовий час птахи гинуть не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Ось у ці скрутні часи для птахів на допомогу повинні прийти люди. Якщо кожна людина в нашій країні поставить хоча б одну годівницю, то всі птахи будуть забезпечені кормом.
Допоможемо птахам взимку, а вони віддячать нам влітку! Підгодовування птахів  дає дітям можливість спостерігати  за ними, та виховувати почуття добра і милосердя. Адже звичка робити добрі справи  виховується змалечку!

Дивіться альбом у нашій фотогалереї!