Освітній процес

Завдання на 2023/2024 навчальний рік

Єдина науково-методична тема: "Модернізація форм і методів науково-методичної роботи з педагогічними кадрами вдповідно до нового змісту освіти"
У наступному навчальному році один з провідних напрямів роботидіяльності ЗДО у 2023/2024 н.р. формування соціально-громадянської компетентностідітей дошкільного віку.

Основні завдання на 2023/2024 навчальний рік

1. Реалізовувати принципинаступності між дошкільною та початковою освітою.

2. Виховування у дітей любові до України, шанобливого ставленнядо родини, повага до народних традицій і звичаїв, дережавної та рідної мови, національних цінностей українського народу, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля.

3. Формувати комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників через різні види ігрової діяльності.

ЗАДАЧІ НАД ЯКИМИ МИ ПРАЦЮЄМО

• Розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально – духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливі чинники в національно - патріотичному вихованні;

• Удосконалити роботу зі збереження фізичного здоров’я дошкільників через координацію всіх учасників освітньо-виховного процесу шляхом виховання у дітей потреби у здоровому способі життя та свідомого ставлення до особистої безпеки;

•  Спрямовувати освітньо-виховну роботу на формування соціальної компетентності дошкільників шляхом стимулювання її творчої активності;

•  Працювати над  вивченням  стратегії сталого розвитку, опануванням  її педагогічного змісту; впровадженням  інтегрованого курсу «Дошкільнятам — освіта для сталого розвитку» та «Маленькі люди великого світу»;

• Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку дітей та вплив художньо-мовленнєвої діяльності на всебічний розвиток дитини дошкільного віку.

Завдання на літній оздоровчий період:

·        Створення умов для ефективного оздоровлення дітей улітку шляхом впровадження сучасних здоров’язбережувальних  та здоров’яформуючих освітніх технологій.

·        Реалізація системи заходів, направлених на оздоровлення і фізичний розвиток дітей,  їх етичне виховання, розвиток допитливості і пізнавальної активності, формування культурно-гігієнічних і трудових навиків.

·        Продовження поглибленої роботи з  розвитку у дошкільників позитивного ставлення до духовних цінностей через ознайомлення з літніми народними та календарними святами.

·        Здійснити педагогічну і санітарну освіту батьків по питаннях виховання і оздоровлення дітей в літній період

·        Активізація взаємодії з батьками з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах дошкільного закладу на почату нового навчального року.

·        Охопити системним оздоровленням і загартуванням дітей  дошкільного закладу, використовуючи нетрадиційні методи,шляхом введення гнучкого динамічного режиму та  використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі.

·        Розвивати соціальну,інтелектуальну, емоційну та фізичну сферу життєдіяльності  дітей в оздоровчий    період.